דלג לתוכן העמוד

משפחה חקלאית במושב תקומה שבצפון הנגב. מגדלים אלוורה באהבה בחקלאות אורגנית, באישור ובפיקוח אגריאור ISO065, IFOAM
שתילי האלוורה גדלים בקרקע ובאויר נקי ללא מזיקים ומזהמים ומועשרת בקומפוסט ודישון פרוביוטי אורגני. כל הצמחים בוגרים ובני למעלה משלוש שנים.
אנו יצרן בוטיק, בעבודת יד ועבודה עברית, מטפחים את שתילי האלוורה הרפואית שלנו, ומפיקים ג'ל אלוורה טהור אורגני בכבישה קרה, ובנוסף מפתחים מוצרי קוסמטיקה טבעית ואורגנית העשירים בג'ל אלוורה טרי והעשויים מרכיבים טבעיים בלבד !

 

ALORGANIC (אלורגניק) היא "יצרנית בוטיק" המייצרת בישראל מוצרי אלוורה על בסיס טבעי ואורגני.

צמחי האלוורה הרפואית מסוג ברבדנסיס מילר גדלים באהבה בשדות הנגב הצפוני שבו האקלים האופטימלי להתפתחות מיטבית של הצמח. גידול האלוורה בפיקוח אורגני של חברת אגריאור. הצמחים מועשרים בקומפוסט ובדישון פרוביוטי אורגני.
לאורך השנה מתבצע קטיף ידני של עלים בוגרים, מהם מופק בעבודת יד ובכבישה קרה ג’ל טבעי עשיר מלא וסמיך השומר בתוכו את כל היתרונות הרפואיים של הצמח. הג'ל הטהור מוקפא מיד בטמפרטורה נמוכה על מנת לעצור את תהליך החמצון ולשמר את טריות הג'ל.
המוצר המיועד לצריכה פנימית הינו 100% ג'ל אלוורה טהור אורגני בכבישה קרה המופק מהחלק הפנימי בלבד של עלי אלוורה בוגרים, ללא aloine (חומר משלשל הנמצא בקליפת הצמח) וללא משמרים או תוספות כלשהם.

ג'ל האלוורה הטבעי של ALORGANIC מיוצר בקפידה ולאחר מחקר וניסיון של שנים, בעיקר עם מטופלים שסבלו מבעיות במערכת העיכול ובמערכת החיסון, ממחלות אוטואימוניות ומסכרת.

ככלל, שתיית אלוורה הוכחה בטיפול יעיל בדלקות, החל מדלקות מעיים וכלה בדלקות עור מפרקים או פיברומיאלגיה.

ג'ל האלוורה הטבעי, מזין את הגוף והדם בוויטמינים רבים, חומצות אמינו חיוניות ונוגדי חמצון ובכך מחזק את מערכת החיסון, מאזן את המעי, עוזר בחילוף חומרים ברמה התאית, וברמות הסוכר בדם.

ג'ל האלוורה הינו מזור לבעיות הקשורות למערכת העיכול: אולקוס, כיבים, צרבות, ריפוי נזקים של חיידק הליקובקטר וקנדידה, מעי רגיז, קרוהן וקוליטיס, עצירויות, שלשולים וטחורים.

החומרים שבאלוורה מורידים את החומציות בדם ומסייעים בחיזוק דפנות הנימים (כלי הדם הדקים ביותר) דבר שמסייע בהובלת חמצן ביעילות לכל התאים ולסילוק רעלים.  ג'ל האלוורה פועל לניקוי כלי דם ותורם להורדת רמות כולסטרול גבוהות וטריגליצרידים.

אלוורה מסייע לניקוי רעלים המתבצע בכבד.

ע"פ מחקרים, אלוורה עוצר צמיחה של גידולים סרטניים.


שעות פתיחה

א-ה: 08:30-17:00 ו: בתיאום מראש