8 טיפים לחורף בריא

מזג האוויר בחורף נוטה להיות יבש מאוד וקר, מה שגורם לעור הפנים והגוף שלנו ליובש ולתחושת חשמל סטטי בשיער. אז איך בכל זאת נעבור את התקופה בשלום? טיפים מאת אסתר לחמן, בעלת מותג "ערוגות" - טיפוח וקוסמטיקה טבעית


 

  1. הקפידו על שתייה מרובה של מים.  שתיית מים מבוקרת מעניקה לחות לעור הגוף ולשיער.  גם תה ירוק זאת אופציה מעולה!
  2. במקלחת, חשוב להשתמש בתחליבי רחצה המועשרים בשמנים המזינים את העור, כדי שיגנו עליו מפני יובש ונזקי מזג האוויר ויעניקו לו רכות ומגע מלטף.
  3. השלימו את פעולת הרחצה עם מריחת קרם לחות איכותי או חמאה לגוף, לפנים, לידיים ולרגליים. הקפידו על קרם ייעודי לכל איזור בגוף אותו תמרחו פעמיים ביום
  4. גם לשיער מגיע! השתמשי בשמפו השומר על לחות השיער ואל תוותרי על מרכך/מסיכה.  שימוש במסיכת הזנה או טיפול פעם בשבוע בערך יכול לעזור להחזיר לך את הרכות והברק לשיער.
  5. השתמשי בסרום לשיער. ברגע שאת יוצאת החוצה למזג האוויר ושאר המזיקים הסביבתיים, השיער שלך ״במתקפה נוספת״. קחי איתך בתיק בקבוק של סרום לשיער והשתמשי בו לפי הצורך. הלחות במוצר תבטל את המטען החשמלי הגורם לחשמל הסטטי..
  6. בחורף השפתיים מתייבשות והיובש יוצר סדקים ופצעים. הצטיידי בשפתון אורגני ומלא בלחות שישמור עליהן.  כמו עם הסרום, מומלץ לשים את השפתון קבוע בתיק ולהשתמש בו בכל פעם שתרגישי צורך.
  7. שמן אתרי לבנדר יעיל לחיזוק המערכת החיסונית לתינוקות וילדים, מומלץ לטפטף 3 טיפות שמן לבנדר לאמבטיה היומית.
  8. שינה מוקדמת, לא סתם בעלי חיים רבים הולכים לישון לאורך כל עונת החורף, גם אנחנו בדומה אליהם,  זקוקים לשמירה על מאגרי האנרגיה , לשמור על האיזון הבריא והנכון לגוף.  לכן מומלץ ללכת לישון מוקדם בחורף ולצבור אנרגיה!

מוזמנים להנות ממוצרי הטיפוח של חברת "ערוגות" -  מוצרי בריאות וטיפוח טיבעיים ואורגנים.